Pokemon GO

0.143.2

3.9

206

Dışarı çıkın ve her bir Pokemon'u yakalayın!

32.7M

Bu uygulamayı oyla

Pokemon GO, Android'e düşen Pokemon oyunları içinde ilk muhteşem oyundur. Şimdi ise Ingress'in yaratıcılarından - Niantic'in ellerinde - hem de bütün orijinal Nintendo klasiklerini birleştiren bir isimle ve ilk versiyonunda gelen muhteşem fikirlerle. Sonuç ise: gerçekten düzgün bir Pokemon eğiticisi olmak istiyorsanız dışarı çıkıp etrafta gezinmek.

Daha önce Ingress oynamış herhangi bir kullanıcı yapması gerekeni hemen anlayacak ve Pokemon GO'nun arkasında yatan fikri çözecek. Ingress'te yer almayan kişiler ise çok sorun yaşamazlar. Esasen oyun, iletişimde bulunacağınız müthiş bir video oyunu sahnesine dönüşür. Android cihazınızdaki GPS sayesinde, oyunun içindeki avatarınız sizinle gittiğiniz yere hareket eder, bu şekilde Pokemon'u yakalamak için dışarıya çıkmanız gerekir.

Bir kumsala ya da nehre yakın mısınız? Pokemon'a su bulmak için özel olarak kontrol etmeniz gereken yerler burası. Koleksiyonunuz için bir Pokemon mu yetiştirmeniz gerekiyor? Belki de pikniğe çıkmanızın zamanı gelmiştir. Benzer şekilde, ne zaman müze, sanat galerileri, tarihi alanlar gibi ilgi çekici yerlerde olan PokeStops'ı ziyaret etseniz, yeni nesneler kazanabileceksiniz. Buradan ayrıca, poketopları da satın alabileceksiniz ve rakip bir eğitmenle karşılaşmadan önce stok edebileceksiniz.

Pokemon GO, Android üzerinde keşfedilmesi gereken muhteşem bir RPG'dir. Her anlamda mükemmeldir. Oyun iyi hale getirilmiştir, elegan bir ara yüze ve muhteşem grafiklere sahiptir. Fakat en önemlisi ise yakalanmayı bekleyen sayısız Pokemon'a sahip olmasıdır.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 4.4 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X